Шахи із захисниками України: дружній турнір за участі курсантів ДДУВС

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ завітали в один з медичних закладів Дніпра, аби підтримати військових на реабілітації.

Було організовано гру в шахи та шашки: в кожній партії панували дружня атмосфера та спортивний азарт.

Курсанти впевнені: такі заходи є корисними для військових, адже захисники мають можливість спілкування з новими людьми, отримують корисне спортивне навантаження та позитивні емоції. На думку здобувачів, такі заходи допоможуть військовим поліпшити свій морально-психологічний стан.

Спортивна реабілітація захисників – один із напрямків діяльності ДДУВС. Щотижня тут проходять тренування з настільного тенісу, східних єдиноборств, шахів та відбуваються заняття з вогневої підготовки.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка