У ДДУВС відзначили День Державного Прапора України

Участь у заході взяли керівництво університету, курсанти, офіцери ДДУВС та учні Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС.

Після виконання Державного Гімну України, урочистого підняття над стройовим плацом Державного Прапора України та вшанування пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання, до присутніх звернувся перший проректор ДДУВС Ігор МАГДАЛІНА.

Ігор МАГДАЛІНА зазначив, що Державний Прапор України став символом єдності та незламності нашого народу, а захисники України щохвилинно виборюють незалежність під синьо-жовтим прапором. Перший проректор акцентував увагу, що важливо зберігати пам’ять про жертви, принесені народом України за право жити на своїй землі.

Під час заходу здобувачі взяли участь у патріотичному флешмобі: по обидва боки прапора курсанти розкрили полотна зі стрічок, створюючи образ променів, які символізують світанок та процвітання України, а також віру в нашу Перемогу.