Вітання ректора Олександра МОРГУНОВА з нагоди Дня Державного Прапора України

Шановні колеги, викладачі та офіцери, здобувачі вищої освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Сьогодні, 23 серпня, ми відзначаємо одне з наших найважливіших свят – День Державного Прапора України.

Український стяг – спадок від предків, наша гордість, краса та символ могутності. Під жовто-блакитним прапором України виборюють незалежність наші військові, весь світ знає український прапор як символ рішучої волі та незламності.

Синій та жовтий кольори – як і вишиванка – ввійшли в наш культурний код, і нам потрібно передати їх наступним поколінням.

Бажаю непохитної віри у світле й велике майбутнє, нехай наш стяг, загартований вогнем війни та кров’ю захисників, завжди нагадує про непохитність нашої держави та силу Нації.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!