У ДДУВС пройшли заходи до Дня Незалежності України

Шикування з нагоди Дня Незалежності України відбулось на стройовому плацу Дніпровського державного університету внутрішніх справ. Участь в заходах взяв ректор Олександр МОРГУНОВ.

Відзначення 33-ї річниці Незалежності розпочали з виконання Державного Гімну України. Пам’ять усіх героїв, полеглих за свободу, вшанували хвилиною мовчання, після чого було покладено квіти до меморіалу захисникам України.

До всіх присутніх звернувся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ. Очільник закладу привітав з Днем Незалежності України та зазначив, що наразі триває боротьба за суверенітет нашої держави, і в цей час курсанти гідно представлять Сили сектору безпеки і оборони після завершення навчання. Олександр МОРГУНОВ побажав миру та перемоги, акцентувавши увагу, що незалежність – це перш за все відповідальність перед собою та суспільством.

Також ректор вручив погони поліцейським, яким присвоєно чергові спеціальні звання:

• капітану поліції Олександр ГАЛЕМІНУ присвоєно звання майора поліції;

• капітану поліції Вадиму ФУРСІ присвоєно звання майора поліції;

• рядовому поліції Назарію РАБУШКУ присвоєно звання капрала поліції.

Низку курсантів буде заохочено внесенням на Дошку пошани Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Учасники студії творчого руху eSTeD привітали колектив ДДУВС піснею. По завершенні заходу всі курсанти та ліцеїсти пройшли урочистим маршем.