У Дніпровському ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання відзначили День Незалежності України

Ліцей МВС, Новини університету

До заходу долучились представники керівництва Дніпровського державного університету внутрішніх справ, керівники ліцею та учні.

Після масового виконання Державного Гімну України під час урочистого шикування до здобувачів звернувся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ.

Очільник закладу вищої освіти побажав ліцеїстам правильно побудувати свій подальший шлях, щоб відстоювати та зміцнювати незалежність України.

До учнів також звернулися представники керівництва ліцею Олександр ТВЕРДОХЛІБ та Кирило НЕДРЯ, які зазначили, що ліцеїсти – як і курсанти – це майбутня еліта незалежної держави і правоохоронних органів.