Курсант ДДУВС – учасник Літньої школи з кримінальної юстиції у Львові

П’ятиденний захід для студентів-правників організований JustGroup у межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні».

До участі запрошувалися здобувачі юридичних спеціальностей старших курсів, які проходили конкурсний відбір. Курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України Вадим БОЛГАРЕНКО – єдиний здобувач ЗВО системи МВС, який приєднався до правничого заходу.

У рамках школи курсант відвідував інтерактивні лекції, практичні заняття та дискусії. Обговорили, зокрема, роль кримінальної юстиції для забезпечення дотримання основоположних прав та свобод людини в екстремальних умовах, а також роль правосуддя в умовах війни та новітні методики розслідування воєнних злочинів.

Учасники долучилися до розбору реальних кейсів та муткорту щодо обрання запобіжного заходу. Заняття пройшли із залученням практичних працівників із різних сфер кримінальної юстиції: Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, Міністерства юстиції України та Національного антикорупційного бюро України.

«Для мене, як для майбутнього слідчого, участь у Літній школі стала унікальним досвідом. Це можливість не лише продемонструвати вже набуті знання, а й поспілкуватися з практиками, які докладають особистих зусиль задля трансформації системи», – відзначає Вадим БОЛГАРЕНКО.

На завершення заходу учасникам вручено сертифікати та пам’ятні подарунки. Проєкт фінансується Урядом Японії та впроваджується ПРООН в Україні у партнерстві з Верховним Судом, Школою права УКУ та Факультетом правничих наук НаУКМА.