Курсанти ДДУВС продовжують волонтерську діяльність

Курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ активно беруть участь у благодійних проєктах, продовжуючи демонструвати підтримку державі та армії.

Здобувачі факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України відвідали один з волонтерських центрів, де взяли участь у плетінні маскувальних сіток для військових.

Волонтерська діяльність стала важливою складовою позанавчального процесу у ДДУВС. Вона розвиває практичні й комунікативні навички, здатність до командної роботи, згуртованість та соціальну відповідальність. Університет активно підтримує курсантські ініціативи, має налагоджену співпрацю як з благодійними осередками, так і з бойовими підрозділами.

Готові вироби якнайшвидше поїдуть на гарячі ділянки фронту – там захищатимуть бійців та їхню техніку від ворожих атак та обстрілів.