Міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

Шановні колеги! ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава, організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація освіти».

Дати проведення: 16 вересня – 25 жовтня 2024 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів) Університетом Collegium Civitas.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті elpd.com.ua

Програма стажування тут.