Тімбілдінг для першокурсників: заняття від психологів ДДУВС

Працівниками відділення психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ проведено тренінгове заняття з тімбілдінгу для курсантів першого року навчання.

Триває психологічний супровід табірного збору. Для курсантів проведено чергове заняття, спрямоване на відпрацювання та організацію взаємодії між абітурієнтами, вивчення рівня мотивації та здатності ефективно діяти й досягати мети спільними зусиллями.

Використовувались техніки арт-терапії, тімбілдінгу, тематичні вправи. За словами курсантів, їм сподобались вправи з малювання, коли кожен мав змогу вказати особисті мотиви вступу до університету.

Одним з завдань табірного збору є формування у курсантів початкових професійних компетентностей, світоглядних і професійних якостей, морально-етичних цінностей, необхідних для успішного подальшого навчання та служби в Національній поліції України.