У ДДУВС пройшла зустріч з представниками Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України

Ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ обговорив перспективи співпраці університету й виробників українського ОПК з радниками заступниці міністра Анни ГВОЗДЯР Іллею КУХАРЕНКОМ та Денисом АНІСІФОРОВИМ.

Під час зустрічі обговорили можливості співпраці з університету з виробниками озброєння й військової техніки. Мета цієї співпраці полягає, серед іншого, в спільному підході до вирішення задач, які стоять перед виробниками, в залученні експертів та матеріальної бази закладу вищої освіти до розробки та вдосконалення технологічних рішень.

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості зацікавлене в підсиленні виробничих потужностей українського оборонно-промислового комплексу за рахунок усіх доступних ресурсів. У тому числі шляхом залучення можливостей закладів вищої освіти до різних етапів виробництва.