Ректор ДДУВС взяв участь у заходах з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ, полковник поліції Олександр МОРГУНОВ взяв участь у пам’ятних заходах на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, а також біля монумента загиблим захисникам правопорядку.

Представники міської та обласної влади, правоохоронних органів, громадськість та містяни покладали квіти до монумента пам’яті Небесної сотні.

Присутні вшанували пам’ять полеглих захисників, які віддали життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Також пам’ятні заходи проведено і біля монумента загиблим захисникам правопорядку.

До покладання квітів та вшанування пам’яті долучився ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ, полковник поліції Олександр МОРГУНОВ.