У Дніпровському ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС пройшло тренування з тайського боксу

Ліцей МВС

Тренування для ліцеїстів провів Руслан КУШНІРЕНКО, Заслужений майстер спорту України, 5-разовий чемпіон світу з таїландського боксу Муай-Тай.

До тренування доєднався також ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ, Заслужений тренер України Олександр МОРГУНОВ.

Ліцеїстам продемонстровано техніку ударів та захисні дії, що застосовуються в муай-тай. Увагу акцентовано на безпековій складовій під час занять спортом та на відпрацюванні основних боксерських вправ і технік.

Серед завдань Ліцеїв МВС, що розпочинають роботу, – дозволити дітям Захисників не лише отримати якісну освіту, психологічну та емоційну підтримку, але й розкрити потенціал кожного ліцеїста.

Серед секцій для ліцеїстів передбачені також секція з самбо, дзюдо та ігрових видів спорту.