Тактика дій поліцейського при зупинці транспортного засобу: практичне заняття для курсантів ДДУВС

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ за участі запрошеного практика – військовослужбовця Збройних Сил України – відпрацювали основні елементи безпеки й тактику дій під час зупинки транспортного засобу.

Захід проведено кафедрою тактико-спеціальної підготовки ДДУВС. Під час практичного заняття разом із членом ветеранського руху Титани.UA Петром ПЕЧЕНИМ відпрацьовано невідомий ризик зупинення поліцейським транспортного засобу для перевірки на блокпості (зупинення транспортного засобу при низькому рівні загрози), порядок виходу зі службового автомобіля, способи та порядок наближення до зупиненого транспортного засобу тощо.

Також розглянуто способи розташування поліцейських відносно зупиненого транспортного засобу, встановлення контакту з водієм та забезпечення прикриття дій контактуючого.

Основну увагу акцентовано на дотриманні заходів особистої безпеки правоохоронців.