У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулось урочисте закриття табірного збору

На стройовому плацу здобувачі першого курсу ДДУВС отримали курсантські погони.

Після виконання Державного Гімну України та вшанування пам’яті всіх загиблих хвилиною мовчання, до присутніх звернувся ректор закладу вищої освіти Олександр МОРГУНОВ.

Олександр МОРГУНОВ привітав курсантів із успішним проходженням табірного збору та прийдешнім Днем знань. Очільник закладу освіти зауважив, що основне завдання молоді – сумлінно навчатися, та побажав здобувачам зробити все від них залежне, аби невдовзі гідно представити підрозділи органів внутрішніх справ.

Відповідальні офіцери разом із представниками ректорату вручили перші погони курсантам.

Серед першокурсників відзначили Максима ХАХАЛЄВА, він отримав на вступних випробуваннях найвищу оцінку – 185 балів. Ректор вручив йому диплом як кращому вступнику ДДУВС 2024 року.

Учасники студії творчого руху eSTeD привітали колектив ДДУВС піснею. По завершенні заходу курсанти Дніпровського державного університету внутрішніх справ пройшли урочистим маршем.