У пам’ять про героїв: представники ДДУВС долучилися до патріотичного забігу

У Дніпрі відбувся щорічний благодійний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Акцію вкотре підтримали ректор, представники ректорату, офіцери та здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ, ліцеїсти Дніпровського ліцею МВС.

Захід організовано Міністерством у справах ветеранів України до Дня пам’яті захисників, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Учасникам запроновано обрати одну з дистанцій – 2, 5 або 10 км – та подолати її вільним стилем.

Цьогоріч забіг мав всеукраїнський характер: він стартував о 9:30 у столиці та у кожній з областей одночасно. Загалом до акції приєдналося понад 50 представників ДДУВС на чолі з ректором ДДУВС Олександром МОРГУНОВИМ.

На футболці кожного курсанта – наліпка з ім’ям полеглого Героя. У такий спосіб здобувачі вшанували військовослужбовців, які віддали свої життя за Україну, висловили підтримку і вдячність їхнім родинам.

До забігу у м. Дніпро цьогоріч доєдналися також військові ветерани, аби вшанувати пам’ять полеглих побратимів.