Відпрацювання психологічної смуги перешкод курсантами ДДУВС

Для здобувачів 1 курсу у рамках табірного збору проведено заняття з відпрацювання психологічної смуги перешкод. Дводенний захід із виїздом на полігон проведено кафедрою тактико-спеціальної підготовки.

Під час проходження смуги перешкод увагу акцентовано на психологічній готовності до виконання службово-бойових завдань та фізичній витривалості поліцейських.

Також приділено увагу домедичній підготовці: курсанти навчалися накладати кровоспинні турнікети з метою зупинення критичних кровотеч.

Психологічна смуга перешкод є невід’ємною частиною підготовки правоохоронців. Проходження смуги дозволяє подолати свої страхи та в подальшому контролювати їх, а також покращити фізичні здібності.

Отримані знання, вміння та навички будуть в подальшому впроваджені в освітній процес.