Інформаційно-аналітичне забезпечення підрозділів стратегічних розслідувань: факультатив для курсантів ДДУВС

Заняття проведено для здобувачів 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Майбутні правоохоронці ознайомилися з інформаційними веб-порталами «Prozorro», «Clarity Project» і «Dozorro», які допомагають викривати та розслідувати кримінальні правопорушення, а також запобігати їхньому виникненню. Курсанти дослідили функціонал ресурсів, засвоїли алгоритми використання та ключові відмінності.

Заняття провів старший викладач кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС, підполковник поліції Денис Юр’єв. Факультативи націлені на здобуття практичних навичок, необхідних курсантам для ефективного застосування сучасних інформаційно-аналітичних інструментів у майбутній професійній діяльності.