У Дніпровському ліцеї МВС пройшло закриття вступного курсу

Ліцей МВС

У Дніпровському ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання відбулось закриття вступного курсу ліцеїста. На захід було запрошено також батьків учнів.

Вступний курс ліцеїста тривав два тижні, був організований з метою проведення заходів з адаптації учнів до освітньої діяльності в ліцеї, що належить до сфери управління МВС України, та сприяв підвищенню мотивації до опановування знань та навичок в умовах ліцею.

Протягом курсу учні проходили ознайомчі заняття, відвідували виставки, музеї, виїжджали на полігон, навчалися домедичній підготовці під керівництвом досвідчених інструкторів.

На закритті вступного курсу кожен взвод продемонстрував батькам, викладачам та вихователям своє гасло та відеоролик про життя ліцеїстів протягом адаптаційного періоду.

Також ліцеїсти підготували творчі номери.