Вогнева підготовка: У ДДУВС пройшло заняття для ветеранів-військових

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Захід проведено фахівцями кафедри вогневої підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Вже понад півроку у ДДУВС проходять заходи зі спортивної реабілітації для військових ветеранів. У закладі вищої освіти для них організовують тренування з настільного тенісу, єдиноборств та проводять заняття з вогневої підготовки.

Під час чергового заняття в тирі університету розглянуто матеріальну частину ФОРТ-12Р, пропрацьовано правильні хвати, стійки та способи ведення вогню.

Обов’язковим елементом тренування завжди є інструктаж з дотримання заходів безпеки при поводженні зі зброєю.

У межах вправи №11 курсу стрільб з пістолета учасники виконували по три постріли в нерухому мішень без обмежень у часі.

Тренування з вогневої підготовки проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка» та до Міжнародного дня благодійності. #дружня_підтримка