Подяка МВС та чергове спеціальне звання: ректор Олександр МОРГУНОВ відзначив офіцерів

Працівників Дніпровського державного університету внутрішніх справ відзначено під час засідання ректорату закладу вищої освіти.

Руслан ОХРЕМЕНКО, начальник 2 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України ДДУВС отримав чергове спеціальне звання – майор поліції.

Також за високі трудові досягнення, професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня створення кадрових підрозділів МВС наказом Міністра внутрішніх справ оголошено подяку фахівцеві відділення роботи з постійним складом відділу кадрового забезпечення ДДУВС, майорові поліції Дар’ї КАЧАНОВІЙ.

Під час засідання ректорату Олександр МОРГУНОВ привітав всіх присутніх з початком нового навчального року та побажав плідної роботи.