Поліція та служби у справах дітей: курсантам ДДУВС – про специфіку взаємодії

Для здобувачів ННІ підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності проведено лекцію за темою «Діяльність служб у справах дітей та їхня взаємодія з органами поліції».

Спікеркою виступила координатор проєкту благодійної організації «Надія і житло для дітей», начальник управління – служби у справах дітей адміністрації Шевченківського району Дніпровської міської ради (2006-2024 рр.) Анна Ткаченко.

Під час лекції з курсантами розглянуто питання щодо виявлення покинутих, безпритульних дітей та дітей, позбавлених батьківського піклування. Визначено суб’єкти роботи з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, окреслено взаємодію служби у справах дітей із іншими інституціями – зокрема, з поліцейськими із метою забезпечення прав дітей.

За словами організаторів, захід не лише теоретично збагачує курсантів, а й формує практичні навички, необхідні для роботи у сфері превентивної діяльності – у тому числі, задля реалізації та зміцнення соціальної справедливості.