Теніс для ветеранів-військових: тренування продовжуються

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло чергове тренування з настільного тенісу для військових ветеранів. Захід проведено кафедрою спеціальної фізичної підготовки.

У ДДУВС продовжується втілення в життя ініціативи зі спортивної реабілітації військових, що отримали поранення: у закладі щотижня проходять спортивні тренування з настільного тенісу, які проводить Чемпіон України Василь КОВАЛЬ.

У тренувань із настільного тенісу для ветеранів, що проводяться в ДДУВС вже півроку, вже є постійні відвідувачі. Спортсмени запевняють: це не тільки навантаження, але й соціальна адаптація, спілкування, можливість відчувати себе частиною суспільства, стати впевненіше.

Тренування з настільного тенісу проходять щосереди, о 15:00, за адресою: пр. Науки, 26.

Деталі: +380978626457

Тренування проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка» та до Міжнародного дня благодійності. #дружня_підтримка