ДДУВС продовжує тренування зі східних єдиноборств для військових

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Тренування відбуваються під керівництвом досвідчених викладачів кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС.

Бокс є лише одним з напрямків тренувань. За словами тренерів, спорт є важливим і дієвим чинником реабілітації поранених військових. Фізичні вправи мають великі можливості для корекції і вдосконалення моторики осіб з інвалідністю. Дмитро ПЕТРУШИН, тренер з боксу, викладач кафедри СФП, який постійно працює з ветеранами на базі ДДУВС, запевняє, що різноманітність та варіативність вправ дозволяють відбирати найбільш доцільні з них для кожного конкретного випадку. Сьогодні хлопцям було запропоноване тренування по колу: вправи із координаційною драбиною, м’ячами різної ваги, гантелями тощо.

Дніпровський державний університет внутрішніх справ запрошує на тренування з єдиноборств щотижня, у четвер, о 15:00.

Тренування відбуваються в рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС України «Дружня підтримка».