Донорство плазми крові: щотижнева традиція ДДУВС

Курсанти ДДУВС на постійній основі долучаються до волонтерської діяльності Дніпровського донорського центру Biopharma Plasma.

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України вже традиційно долучилися до ініціативи та стали донори плазми крові.

Курсанти вважають, що донорство є важливою допомогою для військових, які захищають нас, та необхідністю для поранених цивільних, які щодня потерпають внаслідок російської агресії.

Щочетверга постійний та перемінний склад ДДУВС стає донорами плазми крові для допомоги лікарням та шпиталям, які потім рятують наших героїв.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка» та до Міжнародного дня благодійності. #дружня_підтримка