Представники студентсько-курсантської ради ДДУВС долучились до Міжнародного дня благодійності

Здобувачі організували акцію з прибирання пам’ятника академіка, видатного українського історика, археолога, етнографа, фольклориста, одного з засновників Дніпропетровського історичного музею – Дмитра ЯВОРНИЦЬКОГО.

Курсанти прибрали зайве листя, сміття та пил, привели до ладу клумби поруч.

Марія ХЛІВНА, голова відділу організації навчальної роботи та забезпечення якості освітньої діяльності студентсько-курсантської ради, здобувачка 2 курсу ДДУВС, запевнила, що волонтерство і благодійність зараз як ніколи на часі, і має починатися з кожного. Долученність до подібних акцій формує історичну пам’ять, важливість знань про минуле.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка» та до Міжнародного дня благодійності. #дружня_підтримка