Викладачка ДДУВС виборола срібло на Паралімпіаді в Парижі

Під час забігу на дистанції 100 метрів Оксана БОТУРЧУК впевнено отримала срібло та встановила рекорд України за кількістю медалей на Паралімпіадах з легкої атлетики, ставши найтитулованішою українською легкоатлеткою в історії Паралімпійських ігор.

У Парижі тривають XVII Літні Паралімпійські Ігри, в яких беруть участь майже 4500 спортсменів зі 182 країн.

Сьогодні, 5 вересня 2024 року, на Паралімпійських іграх у Парижі легкоатлетка Оксана БОТУРЧУК виграла срібло в бігу на 100 м у класі T12. З результатом 12,17 сек. фінішувала другою з гайдом Микитою БАРАБАНОВИМ.

Перед тим, 3 вересня, на дистанції 400 метрів, спортсменка посіла третє місце, виборола «бронзу».

Оксана БОТУРЧУК є викладачкою кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС. Заміжня, має трьох дітей. Травму зору отримала у результаті аварії. Народилась у родині спортсменів: батько – майстер спорту СРСР із самбо, мати – кандидатка у майстри спорту з легкої атлетики. Спортсменка має значні державні нагороди: Орден «За заслуги» I, II та III ступеню.

22 липня 2021 року на екрани вийшов художній фільм «Пульс», присвячений історії Оксани БОТУРЧУК.

Пишаємось спортивними результатами та з нетерпінням чекаємо на нові спортивні здобутки представниці Дніпровського державного університету внутрішніх справ!