Курсанти ДДУВС допомагають військовим: власноруч виготовляють подушки для фронту

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ продовжують активно підтримувати армію. Однією з ініціатив, яка набрала популярності серед курсантів, є виготовлення подушок та плетіння маскувальних сіток.

Мистецький уікенд: курсанти ДДУВС відвідали культурні осередки

Мета культурного дозвілля – всебічне формування особистості здобувачів, набуття навичок аналітичного мислення, знайомство з культурними контекстами та історією різних епох.

Цікаво про ДДУВС: зустріч з ліцеїстами

Ліцей МВС, Новини університету

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшла зустріч з ліцеїстами Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. Захід організовано відділом соціально-гуманітарної роботи ДДУВС.

У ДДУВС пройшли змагання з гирьового спорту

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулись змагання з гирьового спорту серед курсантів першого року навчання та слухачів «Академії поліції».