БПЛА у поліцейській діяльності: факультатив для викладачів

Заняття проведено у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ на базі навчального полігону.

Під час заходу слухачам продемонстровано різні види безпілотних літальних апаратів, розглянуто ключові можливості, будову та структуру.

Метою зустрічі стало підвищення професійної майстерності фахівців у частині викладання курсу щодо використання БПЛА у діяльності Національної поліції. З учасниками обговорено методики викладання курсу із використанням симуляційних програм та методики виконання практичних польотів.

За словами організаторів, володіння навичками управління БПЛА стає однією з найбільш затребуваних компетенцій для сучасного поліцейського, що допомагає оперативно виконувати професійні задачі та реагувати на гострі виклики воєнного стану.