Курсанти ДДУВС вшанували пам’ять жертв фашистського режиму

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулися тематичні заходи.

Для здобувачів 1-3 курсів організовано «годину пам’яті»: ведучою заходу виступила курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Каріна СЕРЕМЧУК. Майбутнім правоохоронцям доведено про зародження ідеології та найстрашніші злочини нацистів в Україні. Наголошено, що від рук фашистів загинуло близько 8 млн. осіб на території держави – це вбиті на полі бою, замордовані голодом та концентраційними таборами у часи Другої світової.

Курсанти переглянули документальний фільм «1377 – спалені заживо». У центрі сюжету опинилися українські села, що були знищені нацистами під час окупації. Особливу увагу приділено поселенню Корюківка на Чернігівщині: там у березні 1943 року спалено понад 1290 будинків із 6700 мешканцями.

Курсанти обговорили побачене, вшанували жертв фашизму, екстремізму та ксенофобії хвилиною мовчання.