У ДДУВС триває цикл тренувань з вогневої підготовки для військових ветеранів

Навчання мають на меті підтримати ветеранів у процесі реабілітації, сприяти соціальній адаптації, допомогти їм відчувати впевненість та реалізованість.

На занятті розглянуто матеріальну частину зброї ФОРТ 20, ФОРТ 17, ФОРТ 17Р, ГЛОК 17, а також ручного гранатомета ФОРТ 600. Вивчено стійки, хвати, положення для стрільби, приведення зброї у готовність та імітацію пострілу.

Виконано практичну вправу зі стрільби № 11 курсу стрільб, під час якої учасники зробили по три постріли в нерухому мішень без обмежень у часі.

Участь у тренуваннях бере велика кількість ветеранів, які вже відзначають важливість таких заходів. За їхніми відгуками, поновлення навичок у безпечних умовах під керівництвом кваліфікованих інструкторів ДДУВС дозволяє їм відчувати себе готовими до будь-яких викликів.

Захід проведено кафедрою вогневої підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.