Тренінг від фахівців ДСНС для офіцерів служби освітньої безпеки

Захід організовано Дніпровським державним університетом внутрішніх справ спільно із представниками ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Із офіцерами зустрівся заступник начальника управління – начальник відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області підполковник служби цивільного захисту Костянтин КИРПИЧЕНКО.

Під час тренінгу розглянуто основні вимоги правил пожежної безпеки та порядок дій у разі пожежі. Порушено тему обладнання будівель закладів освіти системами протипожежного захисту та порядку дій під час повітряної тривоги.

Обговорено питання щодо використання первинних засобів пожежогасіння та їх видів, правил користування таким обладнанням, а також різноманітні класи пожеж.

Серед викликів воєнного часу (коли зброя, боєприпаси і вибухонебезпечні предмети легко потрапляють із гарячих точок на мирні території та можуть спричинити трагедію у закладах освіти) діяльність СОБ має на меті запобігання кризовим ситуаціям та профілактику правопорушень в освітньому середовищі.