У ДДУВС пройшов цикл тренінгів від Асоціації саперів України

Захід організовано та проведено кафедрою тактико-спеціальної підготовки за участі курсантів третього і четвертого курсів у межах навчальної дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка».

Залучення інструктора з безпеки Асоціації саперів України Олександра ГЕНЕРАЛОВА дозволило розглянути питання щодо навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, ідентифікації вибухонебезпечних предметів і загроз, ознаки небезпечних територій, захисту населення в зоні військових лій та правильної поведінки при знаходженні підозрілих предметів, попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, а також евакуації після нападу.

Здобувачі, які взяли участь у тренінгу, зазначають, що тепер краще розуміють загрози, пов’язані з мінами та іншими небезпеками війни. Подякували запрошеному спікеру від Асоціації саперів України: інформація подається просто і доступно, допомагаючи зберегти власне життя та життя оточуючих навіть у надскладних умовах.