У ДДУВС розпочато серію бінарних занять з дисципліни «Судова експертологія»

На заняття були запрошені старші інспектори управління вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області Станіслав КРАМАРЕНКО та В’ячеслав ГЕРАСИМЧУК.

Із курсантами четвертого випускного курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування НП України ДР-141, ДР-142, ДР-143, ДР-144 розглянуті процесуальні основи і організація проведення судових експертиз, особливості призначення судово-балістичної та вибухотехнічної експертиз. Під час занять висвітлені питання категорування боєприпасів з використанням натурних об’єктів, зокрема, ручних осколкових гранат промислового та кустарного виробництва (Ф-1, РГ-42, RG-4, GHO, M-67 РГД-5), гранатометів Matador, РПГ-22, РПГ-30, АТ-4, боєприпасів 30 мм; 14,5 мм; 12,7 мм; протипіхотних мін серії ПМН, ТМ-62; касетних боєприпасів тощо.

Т.в.о. завідувача кафедри криміналістики та домедичної підготовки Ганна БІДНЯК зазначила, що метою бінарного заняття є формування цілісного сприйняття матеріалу, що вивчається. Це стає можливим завдяки концентрації зусиль і знань декількох спеціалістів в межах одного заняття.