Заняття з мінної безпеки від військовослужбовця бригади «Азов»

Захід проведено для слухачів ЦППП «Академія поліції» та для курсантів Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

На заняття був запрошений військовослужбовець 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Андрій ВЕРЕЩАК. Боєць розповів про основні види вибухонебезпечних предметів, боєприпасів, принципи дотримання заходів безпеки під час їх виявлення тощо.

Метою проведення заняття є інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну.

Після повномасштабного вторгнення російської федерації проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої актуальності.

Андрій ВЕРЕЩАК проінструктував курсантів ДДУВС та слухачів «Академії поліції» про основні принципи дії різних видів вибухонебезпечних предметів промислового та кустарного виробництва та їх фактори ураження.