Заняття з вогневої підготовки для курсантів ДДУВС

Заняття на тактичному полігоні організовано та проведено кафедрою вогневої підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ та представниками Національної гвардії України.

Заняття з вогневої підготовки проведено для вдосконалення тактичних навичок та відточування майстерності здобувачів ДДУВС поводження з вогнепальною зброєю.

Курсанти навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України виконали вправи та прийоми ведення прицільного вогню по мішенях з пістолетів та штурмових ґвинтівок.

Особливу увагу акцентовано на відпрацюванні навичок швидкісної стрільби з різних дистанцій.

Крім того, разом із представниками Національної гвардії України розглянуто техніку надання домедичної допомоги постраждалим у польових умовах. Курсанти відпрацювали способи зупинення критичної кровотечі методом накладення кровоспинного турнікету.