«Рівний – рівному»: зустріч із психологами ДДУВС

Захід майбутніх консультантів в рамках програми «Рівний – рівному» організовано відділенням психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ для здобувачів 2 та 3 курсів.

Лекція для курсантів ДДУВС до Міжнародного дня демократії

Щороку 15 вересня світ відзначає Міжнародний день демократії. З цієї нагоди кафедрою теорії та історії держави та права, конституційного права та прав людини організовано тематичну лекцію.

«Перша психологічна допомога»: заняття для студентів ДДУВС

Відділенням психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ розпочато проведення циклу занять зі здобувачами Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти.

«Кордон мужності та героїзму»: науково-просвітницький форум у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов ІІ науково-просвітницький форум «Кордон мужності та героїзму». Захід організовано Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з нагоди Дня захисників і захисниць України.