«Кордон мужності та героїзму»: науково-просвітницький форум у ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшов ІІ науково-просвітницький форум «Кордон мужності та героїзму». Захід організовано Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.

До присутніх звернувся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ та зазначив, що саме прикордонні загони першими зустріли ворога, тож вони як ніхто інший розуміють поняття непорушності кордонів держави та цінність Батьківщини. Очільник закладу освіти закликав курсантів та учнів Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС брати приклад з прикордонників та наслідувати їх традиції.

Під час заходу представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького презентували книжкову серію «Шлях до Перемоги» за 2022 та 2023 роки та часопис «Наука під час війни». Примірники книжкової серії були передані університету та Дніпровському ліцею МВС.

Представники прикордонників підготували також для курсантів та ліцеїстів творчі номери.