Курсантка ДДУВС стала призеркою чемпіонату України з дзюдо

У місті Вінниця пройшов чемпіонат України з дзюдо. Курсантка Дніпровського державного університету внутрішніх справ Юлія ТОЛМАЧОВА виборола бронзову медаль.

До чемпіонату України із дзюдо у Вінниці долучились понад 400 спортсменів з усіх областей України: всі вони боролись за місця в національній збірній для участі в чемпіонаті Європи.

Юлія Толмачова, курсантка навчальної групи ДР-343, змагалась у ваговій категорії до 78 кілограмів.

У третьому двобої Юлія виграла у дзюдоїстики з Житомирської області, що і принесло бронзову медаль у скарбницю курсантки ДДУВС.

Тепер Юлія ТОЛМАЧОВА готується до участі в Кубку Дніпропетровської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, який пройде 21 вересня 2024 року.