«Перша психологічна допомога»: заняття для студентів ДДУВС

Відділенням психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ розпочато проведення циклу занять зі здобувачами Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти.

Заняття проведено з метою ознайомлення здобувачів з поняттями психологічної допомоги, її завданнями, принципами надання та вправами для стабілізації психоемоційного стану.

Основну увагу акцентовано на вмінні спілкуватись із постраждалим та дотриманні правил надання першої психологічної допомоги.

Протягом заняття здобувачі брали активну участь під час відпрацювання вправ стабілізації психоемоційного стану і ділилися власним життєвим досвідом.

Євгенія ГЛАГОЛЄВА зазначила, що важливим механізмом зниження психічної напруги українців є надання психологічної допомоги, яка зможе допомогти особистості змінити ставлення до воєнної травматизації, зокрема сприятиме посттравматичному зростанню.