Курсантам ДДУВС – про специфіку роботи розшуковців

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч курсантів із оперуповноваженим управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області.

Захід організовано керівництвом 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України.

Спікер поділився досвідом та специфікою виконання функціональних обов’язків у населених пунктах поблизу лінії розмежування м. Оріхів та м. Гуляйполе (Запорізька обл.). Розповів курсантам про проходження курсів від військового навчального центру «Привиди України» для спецпризначенців, наголосив на важливості набуття навичок і вмінь з бойової тактики, медицини та розвідки, водіння бойових машин, керування БПЛА та ін. в умовах воєнного часу.

Курсанти, у свою чергу, розпитали про особливості роботи управління карного розшуку. Прямий обмін досвідом із практиками, які працюють у зоні воєнного конфлікту, підвищує готовність здобувачів до виконання службових обов’язків у реаліях повномасштабної війни.