Курсанти ДДУВС стали донорами плазми

Майбутні правоохоронці продовжують брати участь у щотижневих донаціях плазми крові, аби врятувати життя поранених захисників.

Цього разу приєдналися курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України. Вони вже традиційно пройшли попередній медичний огляд, дотрималися дієти, питного режиму та інших рекомендацій лікарів.

Акція відбулася на базі дніпровського донорського центру «Biopharma Plasma». Курсанти переконані, що донорство – це дієвий спосіб порятунку захисників, а також прояв вдячності, патріотизму та солідарності. Плазма крові є життєво необхідним компонентом для лікування важких поранень, а також виготовлення лікарських препаратів для хворих з різними потребами.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка