Курсанти ДДУВС волонтерять на підтримку Збройних Сил

Нову партію подушок та сумок власного виготовлення відправили на фронт здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Від початку повномасштабного вторгнення курсанти не лише опанували основи шиття та роботи з тканинами, а й організували волонтерські майстерні, де спільною командою працюють над кожним виробом. Для наповнення подушок використовують легкі та практичні матеріали, які забезпечують комфорт за мінімальної ваги. Натомість сумки виготовляють із міцних і водостійких тканин, щоб захистити особисті речі воїнів від вологи та пошкоджень.

«Ми розуміємо, що кожна дрібниця важлива. Коли бійцям зручно, вони краще виконують свої завдання та менше втомлюються. Ми пишаємося, що можемо хоча б трохи допомогти тим, хто зараз ризикує своїм життям заради нашої свободи», – коментують майбутні правоохоронці.

Ця ініціатива – не перша акція курсантів ДДУВС на підтримку військових. Вони регулярно беруть участь у зборі гуманітарної допомоги, а також активно поширюють інформацію про необхідність підтримки армії.