Засідання наукового гуртка кафедри оперативно-розшукової діяльності

Захід проведено на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Тренування з єдиноборств для ліцеїстів та здобувачів ДДУВС

Ліцей МВС, Новини університету

Для студентів та курсантів Дніпровського державного університету внутрішніх справ, а також учнів Дніпровського ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС проведено тренування із боротьби самбо та фрі-файту.

Практичне заняття в ДДУВС за участю працівника інспекції з особового складу управління патрульної поліції

Захід організовано викладачами навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.