Практичне заняття в ДДУВС за участю працівника інспекції з особового складу управління патрульної поліції

Захід організовано викладачами навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Старший інспектор з особливих доручень відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції Дніпропетровської області, капітан поліції Олександр БЕЗВЕРХИЙ провів практичне бінарне заняття спільно з викладачем кафедри адміністративного права і процесу Крістіною ДЕРЕВʼЯНКО.

Під час зустрічі з курсантами поліцейський поділився десятирічним досвідом служби в підрозділі, який займається проведенням службових розслідувань за фактом порушень стосовно співробітників.

Практик із курсантами розглянув види дисциплінарних стягнень, заохочень та закономірності їх винесення, підстави та строки службових розслідувань, наголосив на дотриманні службової дисципліни та законності тощо.

Крім того, Олександр БЕЗВЕРХИЙ застеріг від вчинення порушень під час виконання службових обовʼязків.