У Дніпрі вшанували героїв-рятівників

Біля Дніпропетровської обласної військової адміністрації пройшло урочисте підняття прапора з нагоди Дня рятівника. До заходів долучився ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ.

Представники міської, обласної влади, правоохоронних органів та громадськості взяли участь у заходах, присвячених Дню рятівника.

Заходи розпочались із підняття прапора Державної служби України з надзвичайних ситуацій та виконання Державного Гімну України. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації вручив рятівникам відзнаки, подяки, вітальні листи та цінні подарунки.

У заходах взяв участь ректор Дніпровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ.