Засідання наукового гуртка кафедри оперативно-розшукової діяльності

Захід проведено на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Засідання гуртка «Актуальні проблеми оперативно-розшукової діяльності» провів науковий керівник, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Віталій ТЕЛІЙЧУК.

Під час роботи гуртка було визначено цілі та завдання роботи наукового гуртка в 2024/2025 навчальному році. Анатолій ТЕЛІЙЧУК також виступив з доповіддю на тему: «Актуальні проблеми дотримання конспірації та законності під час здійснення оперативно-розшукової діяльності в умовах воєнного стану».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні проблемних питань теми, жваво висловлювали свої думки та позиції.