Гендерна політика та ринок праці: засідання наукового гуртка в ДДУВС

Захід організовано кафедрою цивільно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Темою засідання гуртка стала «Вплив гендерної політики на ринок праці в Україні». Участь у заході взяли науково-педагогічні працівники кафедри цивільно-правових дисциплін Олена НАГОРНА, Марина ЛОГІНОВА та курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Старший викладач Олена НАГОРНА привітала учасників, ознайомила курсантів із правилами та положеннями діяльності гуртка, презентувала план засідань на 2024/2025 навчальний рік.

Під час засідання обговорено практичне застосування міжнародних правових норм у повсякденній роботі поліцейських та вплив гендерної політики на ситуацію на ринку праці в Україні.