Психологічне розвантаження для курсантів ДДУВС

Практичне заняття на тему «Психологічне розвантаження» проведено фахівцями відділення психологічного забезпечення Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Заняття організовано з метою покращення морально-психологічного та емоційного стану курсантів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, стабілізації їх емоційного стану та підвищення адаптивних здібностей у нових життєвих та освітніх умовах.

Захід провів фахівець відділення психологічного забезпечення ДДУВС Владислав БІДНЯК. Під час заняття використовувались методи арт-терапії, спрямовані на роботу з емоціями та внутрішніми ресурсними станами.

Отриманий досвід дозволить курсантам навчитися простим арт-терапевтичним технікам, які ефективно зменшують рівень нервового напруження та сприяють покращенню психоемоційного стану.

За словами психологів, майбутнім поліцейським важливо володіти певними навичками самоподопомоги та стабілізації психологічний стану, аби мати змогу допомагати оточуючим.