Теніс для військових-ветеранів: у ДДУВС продовжуються спортивні тренування

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Реабілітаційні спортивні тренування проводяться кафедрою спеціальної фізичної підготовки Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Настільний теніс є не тільки олімпійським видом спорту, він ще добре підходить для реабілітації осіб з інвалідністю. Завдяки тенісу у спортсменів покращується робота серцево-судинної системи, м’язового корсету, розвиваються когнітивні здібності, коли головному мозку потрібно працювати в режимі «тут і зараз» та за лічені долі секунди ухвалювати правильні рішення щодо відбиття м’яча.

У ДДУВС вже понад півроку проходять тренування для осіб з інвалідністю та військових ветеранів. Спортсменів тренує Чемпіон України з настільного тенісу Василь КОВАЛЬ.

Реабілітаційні заняття відвідують постійні гравці та кажуть, що спорт – відмінна можливість відчути себе в команді та в гарній атлетичній формі.

Тренування проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка