Волонтерська допомога військовим від здобувачів ДДУВС

Студенти ННІ права та інноваційної освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ провели волонтерський збір для військових.

Волонтерська робота є важливою допомогою військовим, які зараз перебувають на найгарячіших ділянках фронту. Волонтерські ініціативи, які системно запроваджуються в ДДУВС, допомагають закривати нагальні потреби захисників.

Доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС Катериною ШАПОВАЛ організовано збір волонтерської допомоги для бійців Збройних Сил України з донецького напрямку.

Студенти та викладачі підготували пакунки з продуктами харчування, питною водою, медикаментами та гігієнічними засобами. Нещодавно гуманітарний вантаж було доставлено та передано військовим.

Бійці зазначили: саме з невеликих акцій та ініціатив й розпочинається національно-патріотичне виховання, тож, завдячуючи стратегії керівництва університету, сучасні здобувачі зростатимуть справжніми громадянами своєї держави.